خدمات درمانی

خدمات درمانی


مشاوره با متخصص واریس: متخصصین ما سابقه پزشکی بیمار را به طور کامل بررسی می‌کنند و معاینه بالینی دقیقی را انجام می‌دهند.

جراحی واریس: این جراحی عملی سرپایی است که در آن سیاهرگ‌های سطحی برجسته از راه برش‌های کوچک شکاف مانند ایجاد شده در پوست خارج می‌شود.

ابلیشن رادیوفرکانسی (RF): آر اف روشی جایگزین برای تخریب گرمایی سیاهرگ‌های صافن بزرگ است.

تهیه تصویر از مسیر سیاهرگ‌های واریسی به کمک سونوگرافیبا انجام سونوگرافی ارزیابی کاملی از شبکه رگ‌های واریسی انجام می‌شود.

اسکلروتراپی: محلولی به نام عامل اسکلروزان با سوزن بسیار ظریف در سیاهرگ واریسی تزریق می‌شود. این محلول لایه پوشش دهنده داخلی دیواره سیاهرگ را تحریک می‌کند، خون را از بین می‌برد و واکنشی التهابی را برمی‌انگیزد که سیاهرگ را متلاشی می‌کند. سپس سیاهرگ بازجذب می‌شود.

لیزر درمانی درون وریدی (EVLT): لیزر درمانی تکنولوژی پیشرفته‌ای است که جایگزین جراحی محسوب می‌شود. EVLT لیزر درمانی سریع و با تهاجم حداقل است که به صورت سرپایی انجام می‌شود. چون فقط فیبر لیزر و پوشش بسیار نازکی از راه برش پوستی بسیار ظریف وارد سیاهرگ می‌شود، جای زخم پس از عمل حداقل است. فیبر لیزر با توجه به تصاویر سونوگرافی وارد رگ می‌شود و درمان مانند عمل‌های دندانپزشکی در نهایت دقت تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود. کل درمان معمولاً کمتر از یک ساعت طول می‌کشد.

جوراب واریس: ما تنوع بالایی از جوراب‌های مخصوص واریس را ارائه می‌دهیم و یکی از همکاران مجرب و آموزش دیده ما به شما کمک می‌کند تا بهترین نوع جوراب را در اندازه مناسب انتخاب کنید.

اسکلروتراپی به کمک سونوگرافی: این روش ترکیبی از اسکلروتراپی و سونوگرافی است. سونوگرافی امکان مشاهده مستقیم موضع آسیب دیده را برای متخصص فراهم می‌کند. این روش معمولاً بر روی سیاهرگ‌های عمقی‌تر و بزرگ‌تری انجام می‌شود که مشاهده مستقیم آنها برای تزریق ایمن دارو ضروری است.

دیگر خدمات و درمان‌ها

  • تزریق در سیاهرگ دست/ بازو: این تزریق شبیه به تزریق در سیاهرگ پا است و درمانی سریع و ساده با حداقل درد است که برای جوانسازی نیز مفید است. نتایج این درمان چشمگیر است.
  • لیزر واریس صورت: در این روش از سوزن استفاده نمی‌شود. لیزر درمانی بهترین روش برای عارضه رگ‌های عنکبوتی شدید صورت و قفسه سینه است.
فهرست
مشاوره درمانی رایگان